بازی‌های اندرویدپازلدخترانهفکری

دانلود بازی Secret Pet Detective – Hidden Object Games 1.0.37

سایت موبی روید شما را به یک نفس گیر دعوت می‌کند، ماجراجویی که شما در نقش یک گارآگاه ظاهر می‌شوید. با دانلود بازی Secret Pet Detective – Hidden Object Games شما به عنوان یک گاراگاه سعی بر کمک کردن حیوانات بانمکی چون سگ، طوطی، روباه و راکون می‌کنید و وسایل گم شده‌ی آنها را پیدا می‌کنید. این بازی اندروید بسیار زیبا توسط TutoTOONS برای اندروید در مارکت جهانی گوگل عرضه شده است و برای اولین بار در ایران سایت موبی روید این بازی اندروید فوق‌العاده را برای شما عزیزان برای دانلود قرار داده است. با دانلود این بازی بسیار زیبا اوقات فراقت خود را به خوبی سپری کنید.

دانلود بازی Secret Pet Detective

دانلود بازی Secret Pet Detective – بازی اندروید راز پت کارآگاه

این بازی سبک بازی های فکری اندروید می‌باشد. در این بازی زیبا شما با استفاده از مهارت کارآگاهانه خود به پیدا کردن اشیای گم شده می‌پردازید. همچنین باید در نظر داشته باشید که زمان شما محدود است و پس طی کردن مراحلی از این بازی وقت شما محدود تر خواهد شد و قدرت تمرکز و دقت بیشتری برای طی کردن مراحل این بازی مورد نیاز است. اشیای گم شده در این بازی ممکن است آب نبات، اسباب بازی، گل، لباس‌ها و خیلی چیزهای دیگر باشد. 

  • بچه سنجاب کوچک از دست مادر خود پنهان شده است.  به مادر این سنجاب که نگران فرزند خود است کمک کنید و در آن خانه‌‌ی درختی و اتاق‌های به هم ریخته به دنبال بچه سنجاب بگردید.
  • به دوست خود راکون کمک کنید که در آن باغ به هم ریخته به دنبال پروانه‌ی خود بگردد.
  • سگ بانمک می‌خواهد با توپ تنیس بازی کند اما پیدایش نمی‌کند، به او کمک کنید تا به توپ خود برسد.
  • طوطی زیبای ما بسیار غمگین است چرا که او آیینه‌ی خود را در آن اتاق صورتی خود با آن دکوراسیون شیک و شلوغ گم کرده، پیدا کردن آن کار ساده‌ای نیست.
  • خرگوش ما میوه‌ها و سبزیجات فراوانی را از باغ پدربزرگش به خانه آورده اما آن‌ها در مسیر با هم قاطی شده، به خرگوش بازیگوش ما کمک کنید تا عینک خود را برای جدا کردن سبزیجات و میوه‌ها پیدا کند.
  • روباه کوچک ما به دنبال کیف خود می‌گردد، آیا می‌توانید کیف آن را که در رستوران شیک و پر غذا و میوه‌ها قرار گرفته پیدا کنید؟
  • همه‌ی این‌ها گوشه‌ای کوچک از بازی هستند که شما پس از دانلود آن از دیگر جذابیت‌های بازی لذت می‌برید. 

ویژگی‌های بازی راز پت کارآگاه – بازی اندروید یافتن اشیا گم شده

  1. بهترین کاراگاه در طول بازی شوید. 
  2. به حیوانات بانمک کمک کنید تا وسایل خود را پیدا کنند. 
  3. با تماشای ویدئهای جذاب برای کودکان درون بازی سکه بدست آورید. 

بخش دانلود بازی Secret Pet Detective

   دانلود فایل نصبی بازی با حجم ۴۷ مگابایت  گالری تصاویر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن